گپ و گفت و گوی خودمانی با رزمی کار با سابقه بسیج:

در ده سالگی به تهران می آید و در پانزده سالگی ورزش کشتی کچ را در باشگاه نادری واقع در چهارراه استامبول شروع می کند.
این رزمی کار با سابقه بسیج در مورد چگونگی پیشرفت در عرصه ورزش می گوید : زمانی که وارد عرصه ورزش شدم ،به جز رشته کشتی کج هیچ ورزش رزمی دیگری در ایران وجود نداشت و آن هم در ارتش توسط مستشاران آمریکایی به اجرا در می آمد.
در آن زمان تعدادی از افرادی که توانایی خوبی داشتند واردچتربازی و رشته ورزش های هوایی می شدند و تعدادی دیگر هم در عرصه کشتی کج به فعالیت می پرداختند و به غیر از این دو رشته هیچ ورزش رزمی دیگری وجود نداشت.
در هفده سالگی به درجه مربی گری رسیدم و در همان باشگاه شروع به تعلیم کردم و این کار را ادامه دادم تا به امروز که در این عرصه مشغول هستم و  از خداوند خواسته ام تا زمانی که برای جامعه مفید هستم عمرم باقی بماند و هرگاه زمانی رسید که دیگر کارایی نداشتم قبل از آنکه عقلم را بگیرد عمرم را بگیرد ،البته با شهادت ....

*لیاقت شهادت نداشتم:
 
"همه دوستان و همرزمانم در جبهه به شهادت رسیدند اما من لیاقت نداشتم "علمایی با اشاره به این مطلب گفت : در اولیل انقلاب و در سال 56 با شکل گیری تدریجی انقلاب من هم در روند انقلاب قرار گرفتم ،زمانی که دستور تشکیل بسیج توسط حضرت امام صادر شد، به همراه تعدادی از دوستان در مسجد هدایت از جمله اولین افرادی بودیم که پایگاه بسیج این مسجد را فعال کردیم که تا به امروز هم بعد از گذشت 30 سال یکی از فعالترین پایگاه های بسیج است.
در زمان جنگ هم با کمک دوستان یک سیستم ارتباطی با جبهه برای اعزام نیرو و کمک های مردمی راه اندازی کردیم ، هم اعزام تدارکاتی و هم اجرای نمایش های رزمی در جبهه از جمله فعالیت های من و دوستان همرزمم در جبهه بود.
از سال 59 که جنگ آغازشد اعزام به جبهه را با بچه های مسجد شروع کردیم ،و دراکثر اعزام ها به صورت گروهی به مناطق عملیاتی اعزام می شدم و از اول جنگ تا عملیات مرصاد در جبهه بودم
و تنها دردومورد در عملیات فکه و خیبربه صورت انفرادی اعزام شدم که در این دو عملیات ها من به همراه بچه های بسیج مسجد رحمتیه اعزام شدم .
من و دوستانم  هیچ سابقه و ورقه ای از جبهه نداریم ، در آن زمان هیچ فکرش هم نمی کردیم که سالها بعد چه اتفاقی خواهد افتاد  و در آن زمان تنها فکر ما این بود که جنگ چه می شود
در عملیات های مختلف شرکت داشتم و تعداد زیادی از دوستان و همرزمانم در جبهه به شهادت رسیدند و خودم هم لیاقت شهادت را نداشتم ( اشک در چشمانش حلقه می بندد)

*تکنیک های رزمی ابداعی:

تکنیک های رزمی ابداعی و تلفیقی با کاراته یکی از ویژگی های کلاس های حاج احمد علمایی است ، حاج احمد در این رابطه و این نوع تکنیک ها می گوید : در این سبک یک نوع تلفیقی از فن های کاراته با فرهنگ ایرانی اسلامی به وجود آمده به این صورت که علاوه بر فن ها و ضربات ابتکاری از کلمات و اصطلاحات ایرانی اسلامی و نام ائمه استفاده می شود.
به طور مثال در رشته کاراته و ورزش های رزمی  از اصطلاحاتی مانند اوس و یا کیاکشی استفاده می شود که ما در این باشگاه به جای این لغات از یا علی و یا حسین استفاده می کنیم.
بعد از جنگ هم در عرصه اجتماعی بر اساس خواسته های بچه های بسیج یک کمیته ای را با حاج آقا ناظریان که در آن زمان رئیس فدراسیون کارته ایران بود به نام کمیته رزمی مساجد راه اندازی کردیم و توانستیم سبکی را که مدت ها بر روی آن کار کرده بودم تحت عنوان رزمی کاران مهدی صاحب الزمان که تلفیقی از کاراته و تکنیک های رزمی است را اجرایی کنیم ،عمده فعالیت های این کمیته در حال حاضر در مساجد است و کلاسها برای همه جوانان بسیجی رایگان است .
تا به امروز توسط اعضاء این کمیته رتبه ها و مقام های مختلفی در رشته ورزش های رزمی در مسابقات مختلف کسب شده است.
در حال حاضر چندین گروه متشکل از جوانان ،نوجوانان و بزرگسالان در مساجد مختلف زیر نظر کمیته رزمی حزب الله فعالیت می کنند.
این استاد فنون رزمی با اشاره به کلاسهای آموزشی که در مسجد هدایت برگزار می شود گفت :ما در مسجد هدایت و مساجد دیگر در سه رده سنی برگزار می کنیم ،وعلاوه بر این در کمیته رزمی یک گروه ویژه وجود دارد که فعالت های مختلفی درعرصه ورزش های رزمی و اجتماعی انجام می دهد  و برای تمامی شرایط جامعه در دفاع و حوادث آماده فعالیت است.
هدف ما در این آموزش ها تربیت نیروی مخلص و انقلابی و در حقیقت سربازان امام زمان و ولایت است .

*برای نابوی فتنه گران منتظر فرمان رهبری هستیم :

"ای کاش می گذاشتند استقبال پر شور مردم در انتخابات ریاست جمهوری دنیا را شگفت زده کند و تاثیرات منفی در بین جهانیان نداشته باشد "رزمی کار با سابقه بسیج با بیان این مطلب گفت : در این 30 سال یکی از بازوان توانمند نگهدارنده کشور بسیج بوده و این نیرو در حوادث اخیر هم توانست نقش خود را به بهترین نحو اجرایی کند .
بسیج مزدی نمی خواهد بسیج امکاناتی نمی خواهد بسیج یعنی فدا کردن همه چیز در راه امام و انقلاب و پاسداری از ارزشهای والای این انقلاب مهمترین هدف نیروهای بسیجی است .
من با شجاعت اعلام می کنم که اگر رهبر انقلاب فرمان دهند نیروهای حزب الله و بسیج یک نفر از فتنه گران را زنده نمی گذارند .

* احمدی نژاد شیر ایران است :
در حین صحبت با حاج آقای علمایی تابلو عکسی بر روی دیوار دفترش نظر من را سه سمت خود جلب می کند ،علمایی در کنار محمود احمدی نژاد ،از او در رابطه با این عکس سوال می کنم ،در جوابم می گوید : سال 83 زمانی که دکتر احمدی نژاد شهردارتهران بود در یک برنامه از گروه رزم آوران مهدی به دعوت و این گروه هم در حضور شهردار وقت به اجرای برنامه پرداخت .
من به شخصه احمدی ن‍‍‍ژاد را شیر ایران می دانم چرا که در همه مجامع بین المللی با سخنرانی های دشمن شکن و تاریخی خود جایگاه ویژه ای در بین مردم ایران پیدا کرده است .


*نماز اول وقت ،بلند شو برادر :

صدای اذان از گلدسته های مسجد هدایت بلند می شود ،در حال و هوای مصاحبه هستم که به یکباره بلند می شود و می گوید بلند شو برادر نماز اول وقت ،با تاکید دو بار این جمله را تکرار می کند .
آستین ها را بالا می زند و می گوید حالا  دیگر وقتش است که بساط راز و نیازبا خداوند را بچینیم ، حرف های زیادی دارد اما همه آنهارا به بعد از نماز موکول می کند.
آستین ها را بالا می زنم و در کنار پیر رزمی ایران به نماز می ایستم ،دربین نماز با خودم فکر می کنم که چه کسانی می خواهند به این نظام آسیب برسانند؟ با وجود افرادی مخلص و دلپاکی همانند حاج احمد علمایی که در این خطه پهناور کم نیستند  دیگر چه کسانی می خواهند به این کشور آسیب برسانند ؟!
در زمان خداحافظی باز هم دستش را به سمتم دراز می کند و من هم به نشانه احترام با او دست می دهم باز هم دستم درد می گیرد اما اینبار دردی شیرین دردی با اطمینان خاطر از وجود مردانی محکم و استوار در ایران و دردی خاطره انگیز از دیدار با پیر رزمی ایران ،حاج احمد علمایی خدانگهدارت باشد حاج احمد علمایی خداپشت و پناهت باشد ........./انتهای پیام

/ 2 نظر / 329 بازدید
فدایی امام خامنه ای

بسم الله الرحمن الرحیم سلام درود بر شما درود بر تمام شاگردانش و درود برتمام بسیجیان این جهان خاکی دمت گرم

mojtabah

آیتالله خمینی در وصیتنامۀ سیاسی-الهی میفرمایند وصیت اكید من به قوای مسلح پاسدار و بسیج، در هیچ حزب و گروهی وارد نشده و خود را از بازیهای سیاسی دور نگه دارند. در این صورت میتوانند قدرت نظامی خود را حفظ و از اختلافات درون گروهی مصون باشند. . وظیفه شرعی و میهنی آنان است كه اگر قوای مسلح ، برخلاف مصالح اسلام و كشور بخواهند عملی انجام دهند یا در احزاب وارد شوند كه – بیاشكال به تباهی كشیده میشوند - و یا در بازیهای سیاسی وارد شوند، از قدم اول با آن مخالفت كنند. و بر رهبر و شورای رهبری است كه با قاطعیت از این امر جلوگیری نماید تا كشور از آسیب در امان باشد "دو وظیفۀ اصلی سپاه پاسداران، محافظت از اصل حکومت به وسیلۀ ولی فقیه و اصل جهاد است. . . بنابراین سپاه پاسداران را نباید از بُعدهای سیاسی یا باورهای ایدئولوژیکی محروم کرد. بدون فداکاریهای ما بسیجیها آقای احمدینژاد وجود خارجی نخواهند داشت. http://www.youtube.com/watch?v=Wd76F71NN-0