کسب رتبه

در بخش گزارش 'هادی احمدی'‌خبرگزاری ایسنا،‌ 'زهرا مهدور' خبرگزاری موج به ترتیب رتبه های اول و دوم را کسب کردند ضمن آنکه در بخش مقاله نیز 'سیدمصطفی فرقانی سعد آبادی' از خبرگزاری فارس اثر برتر را کسب کرد.

** آثار برگزیده بخش دیداری و شنیداری
در بخش مصاحبه و گفت و گو 'قمر زنجانی' رادیو خبر، '‌یاسر فلاح' رادیو اخبار صدای جمهوری اسلامی و 'سیدوحید علویان سوق' رادیو دنا به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش خبر و تحلیل خبری نیز 'علی صمدی' از صداوسیمای آذربایجان غربی رتبه دوم و در بخش گزارش '‌علی شاهدی عتیق' رادیو آذربایجان غربی رتبه اول و 'بهنام یزدانی' از سیمای خراسان شمالی رتبه دوم را کسب کردند.
در بخش طنز 'فرزاد یحیوی' ‌از سیمای آذربایجان شرقی رتبه اول و '‌حمیدرضا پور علی محمد' ‌از رادیو فارس رتبه دوم را کسب کردند.
در بخش مستند 'حمیدرضا پور علی محمد'‌رادیو فارس رتبه دوم و '‌ابراهیم خدادادی تختی' ‌رادیو زنجان رتبه سوم را کسب نمودند.
در بخش نماهنگ و انیمیشن ‌'عابدین محمدی'‌ از سیمای کرمانشاه و 'مهدی سرخی زاده یزدی' از رادیو یزد به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.
در بخش آثار برگزیده بخش ویژه نیز 'لیلا اکبرپور' از دنیای اقتصاد نفر برتر،‌ 'محمدرضا حیدر زاده' از روزنامه اطلاعات نفر دوم و '‌حمیدرضا کجوری' رادیو تجارت و 'کبری نوجوان' شبکه خبر به صورت مشترک نفر سوم شدند.
در بخش آثار برگزیده بخش جنبی (وبلاگ و سایت ها) فرزام شیرازی اثر برتر و در بخش رسانه های منتخب خبرگزاری جمهوری اسلامی رتبه اول، روزنامه دنیای اقتصاد و سایت بینا رتبه های بعدی را کسب کردند.
 

/ 3 نظر / 44 بازدید
مهدی ساجدی

سلام مرد چطوری ف می بینم که بازم مثل همیشه گل کاشتی داداش ای ول انشاالله همیشه موفق باشی

زهرا

سلام و درود به همكار عزيز تبريك صميمانه من و پذيرا باش. به اميد كسب رتبه ها ومدارج بالاتر در عرصه خطير اطلاع رساني[گل]

چنگيز قياسي

با سلام و تبريك به مناسبت كسب رتبه در جشنواره بيمه در رسانه