خبرنگار و گزارشگر اجتماعی

یادداشت ها ،گزارش ها ،عکس ها و مقالات درج شده در نشریات و خبرگزاری ها

کسب رتبه:
نویسنده : علی البرزی - ساعت ۱۱:٤۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳۸۸
 
معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره خبرنگاران برتر کشور
در حوزه وزارت علوم
 
 
 تقدیر از علی البرزی+خبرنگار نمونه+وزارت علوم


سرویس فرهنگی - نخستین جشنواره انتخاب و تقدیر از خبرنگاران و روابط عمومی‌های برتر کشور، در حوزه علوم، تحقیقات و فناوری در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.‌

به گزارش خبرنگار اطلاعات، دکتر محمدمهدی زاهدی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این جشنواره با تبریک هفته معلم به اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها گفت: امیدوارم این جشنواره نقطه عطفی در تحولات اطلاع‌رسانی در حوزه اخبار و تعاملات فی‌مابین برون دستگاهی، درون‌دستگاهی و بین‌المللی باشد.‌

وی در بخش دیگری از سخنان خود در حوزه روابط عمومی‌ها گفت: روابط عمومی باید آیینه تمام عیار دستگاهش باشد و به گونه‌ای باشد که هرکس، اعم از خبرنگار یا سایر افراد حقیقی یا حقوقی در زمینه‌ای خاص از آن دستگاه بخواهد اطلاعی حاصل کند روابط عمومی باید به سرعت آن را منعکس کند و این بدان معنا است که روابط عمومی بحث اطلاع‌رسانی را کاملا لحظه‌ای رصد کند و درون یک دستگاه با تمام اجزای آن ارتباط تنگاتنگ داشته باشد.‌

در ادامه این مراسم، خبرنگاران برتر حوزه وزارت علوم اعلام شد.‌

در بین همه خبرنگاران، رتبه نخست به حمید مقیمی خبرنگار واحد مرکزی خبر رتبه دوم به صورت مشترک: سیما غفاری خبرنگار رادیو سراسری و صفیه سرگل زایی از صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی و رتبه سوم به رضا نوروزی از باشگاه خبرنگاران جوان رسید.‌

در بخش تیتر: هدا هاشمی از روزنامه ایران رتبه دوم و زهرا عدالتی از خبرگزاری ایسنا رتبه سوم را کسب کردند.‌

در بخش خبر، مرجانه احسانی از خبرگزاری ایسنا اول، نیما شایان از خبرگزاری مهر و گلدره کاویان از خبرگزاری ایسنا به صورت مشترک دوم شدند و ندا نظری از خبرگزاری مهر و هدا هاشمی از روزنامه ایران مشترکا سوم شدند.‌

در بخش گزارش خبرگزاری‌ها، گلدره کاویان از ایسنا اول، امیر بامه از ایسنا و فاطمه بلوچی‌پور از فارس مشترکا دوم و علی البرزی از شبکه خبر دانشجو و مریم باقرنیا از خبرگزاری حیات مشترکا سوم شدند.‌

در بخش گزارش مطبوعات شهرستان، روح‌الله رمضانپور کریمی و حسن عجمی از روزنامه 19 دی اول و دوم و فاطمه عباس‌زاده از هفته‌نامه پنجره نو سوم شدند.‌

در بخش گزارش مطبوعات تهران، مریم ذوالفقار از هفته نامه چلچراغ اول، زهرا حاجیان از روزنامه خراسان دوم و صدیقه هاشمی از روزنامه اطلاعات سوم شد.‌

در بخش تحلیل و تفسیر خبرگزاری‌ها و مطبوعات، نیما شایان از مهر اول، سید محمدمهدی موسوی از روزنامه 19 دی دوم و مسعود فاضلی از مهر رتبه سوم را از آن خود کردند.‌

در بخش مصاحبه مطبوعات، کتایون مصری از روزنامه جام جم اول، روح الله رمضانپور کریمی از روزنامه 19 دی دوم و امین بلندهمت از روزنامه بازار کار سوم شد.‌

در بخش مصاحبه خبرگزاری‌ها، رضا یغمایی از مهر اول، زهرا عدالتی از ایسنا دوم و منصوره فراهانی از خبرگزاری فارس سوم شدند.‌