خبرنگار و گزارشگر اجتماعی

یادداشت ها ،گزارش ها ،عکس ها و مقالات درج شده در نشریات و خبرگزاری ها

کسب رتبه
نویسنده : علی البرزی - ساعت ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ بهمن ۱۳۸٩
 

خبرنگار «جوان» در جشنواره بیمه در رسانه سوم شد

خبرنگار اجتماعی روزنامه «جوان» به دلیل نگارش گزارشی تحت عنوان «ردپای بیمه‌ها زیر میز پزشکان » در دومین جشنواره بیمه در رسانه موفق به کسب رتبه سوم در بخش گزارش شد. 
در اختتامیه دومین جشنواره بیمه در رسانه که در سالن تلاش وزارت کار برگزارشد، علی البرزی خبرنگار گروه اجتماعی روزنامه جوان در بخش گزارش رسانه‌های مکتوب حائز رتبه سوم شد و از طرف مدیرکل بیمه مرکزی مورد تقدیر قرارگرفت. 

علی البرزی+علی البرزی+تقدیر+خبرنگار نمونه+جشنواره بیمه در رسانه

گفتنی است‌ در بخش گفت و گو و مصاحبه 'مینا ساعتچی' از ایرنا ،'‌ آمنه هادی پور' از خبرگزاری فارس و 'فاطمه محمدی'‌ از خبرگزاری مهر موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

همچنین در بخش گزارش، ‌'چنگیز قیاسی'‌ از هفته نامه کرمانشاه، ‌'‌رضا کربلایی بادی' روزنامه همشهری و 'علی البرزی' از روزنامه جوان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش خبر و تحلیل 'امیراسماعیل کاظمی' از روزنامه جهان اقتصاد رتبه سوم و در بخش مقاله و یادداشت 'شهرام صدوقی'روزنامه مردمسالاری، 'اسد الله حسن زاده کاکاوند' از روزنامه وطن امروز و 'رسول رازقندی'از روزنامه گسترش صنعت مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش مصاحبه '‌علیرضا صلواتی'از روزنامه اصفهان زیبا و ‌'مهدی مهر پور' از روزنامه ایران رتبه های دوم و سوم را کسب کرده اند.
در بخش کاریکاتور 'بابک شکری'‌روزنامه نسیم غرب کرمانشاه اثر برتر و 'داود کاظمی'رتبه دوم از روزنامه همشهری و همچنین در بخش خبر و تحلیل 'راشل آرامیان' از خبر آنلاین رتبه دوم و‌ 'فاطمه محمدی' خبرگزاری مهر رتبه سوم را کسب کردند.


در بخش گزارش 'هادی احمدی'‌خبرگزاری ایسنا،‌ 'زهرا مهدور' خبرگزاری موج به ترتیب رتبه های اول و دوم را کسب کردند ضمن آنکه در بخش مقاله نیز 'سیدمصطفی فرقانی سعد آبادی' از خبرگزاری فارس اثر برتر را کسب کرد.

** آثار برگزیده بخش دیداری و شنیداری
در بخش مصاحبه و گفت و گو 'قمر زنجانی' رادیو خبر، '‌یاسر فلاح' رادیو اخبار صدای جمهوری اسلامی و 'سیدوحید علویان سوق' رادیو دنا به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش خبر و تحلیل خبری نیز 'علی صمدی' از صداوسیمای آذربایجان غربی رتبه دوم و در بخش گزارش '‌علی شاهدی عتیق' رادیو آذربایجان غربی رتبه اول و 'بهنام یزدانی' از سیمای خراسان شمالی رتبه دوم را کسب کردند.
در بخش طنز 'فرزاد یحیوی' ‌از سیمای آذربایجان شرقی رتبه اول و '‌حمیدرضا پور علی محمد' ‌از رادیو فارس رتبه دوم را کسب کردند.
در بخش مستند 'حمیدرضا پور علی محمد'‌رادیو فارس رتبه دوم و '‌ابراهیم خدادادی تختی' ‌رادیو زنجان رتبه سوم را کسب نمودند.
در بخش نماهنگ و انیمیشن ‌'عابدین محمدی'‌ از سیمای کرمانشاه و 'مهدی سرخی زاده یزدی' از رادیو یزد به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.
در بخش آثار برگزیده بخش ویژه نیز 'لیلا اکبرپور' از دنیای اقتصاد نفر برتر،‌ 'محمدرضا حیدر زاده' از روزنامه اطلاعات نفر دوم و '‌حمیدرضا کجوری' رادیو تجارت و 'کبری نوجوان' شبکه خبر به صورت مشترک نفر سوم شدند.
در بخش آثار برگزیده بخش جنبی (وبلاگ و سایت ها) فرزام شیرازی اثر برتر و در بخش رسانه های منتخب خبرگزاری جمهوری اسلامی رتبه اول، روزنامه دنیای اقتصاد و سایت بینا رتبه های بعدی را کسب کردند.