خبرنگار و گزارشگر اجتماعی

یادداشت ها ،گزارش ها ،عکس ها و مقالات درج شده در نشریات و خبرگزاری ها

برگزیدگان شانزدهمین جشنواره مطبوعات معرفی شدند
نویسنده : علی البرزی - ساعت ٩:٢٠ ‎ب.ظ روز جمعه ۸ آبان ۱۳۸۸
 

مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاریها   تالار وحدت تهران برگزارشد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، اسامی نفرات برگزیده شده از سوی هیئت نهایی داوران شانزدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی اینترنتی اعلام شد.
دبیرخانه جشنواره شانزدهم با صدور بیانیه‌ای، اسامی نفرات برگزیده جشنواره امسال را به شرح ذیل اعلام کرد‌.
‌جایزه به پدیدآورنده اثر برگزیده اعطا می‌شود و منبع چاپ اثر‌، در هیچ گونه فرآیندی‌، از قبیل بررسی و داوری آثار‌، مدنظر قرار نگرفته است‌.
‌سید ابوالفضل جعفرنژاد رتبه اول در بخش ویژه اصلاح الگوی مصرف، زهرا قدیانی رتبه دوم و سیدجعفر حسینی رتبه سوم در بخش اخلاق انتخاباتی ‌سیدنظام مولا هویزه رتبه اول و ‌کوروش شجاعی بورآباد رتبه دوم‌ را کسب کردند.

علی البرزی+تقدیر+خبرنگار

در بخش ویژه دهه انقلاب، ‌ارسلان محمدی رتبه اول، ‌آمنه آدینه رتبه دوم و عبداله مرادی بلشتی رتبه سوم را کسب کردند.
در بخش ویژه ‌پایداری فلسطین حسن خامه‌یار رتبه اول، ‌هادی محمدی رتبه دوم و وحید جلیلی رتبه سوم را کسب کردند.
بر اساس این گزارش، اعظم طیرانی‌بحرینی در بخش ویژه اهدای عضو اول شد، ‌لیلا خطیب‌زاده رتبه دوم و ‌ساسان نیک‌رفتار خیابانی رتبه سوم را کسب کرد.
در بخش مقالات جنبی مطبوعات سراسری این جشنواره نیز مهسا ماه پیشانیان رتبه اول، سعید محمدجعفری، رتبه دوم و محمد مهدی مظاهری رتبه سوم را به دست آوردند.
در بخش زن و خانواده مطبوعات سراسری این جشنواره نیز مریم بهریان خرقان رتبه اول، صدیقه سامانی رتبه دوم و شکوفه شیبانی رتبه سوم را به دست آوردند.
در بخش تیتر این جشنواره علیرضا صالحی درجزینی رتبه دوم و حنیف غفاری رتبه سوم را کسب کردند.در بخش مصاحبه نیز احمد عبداله زاده
اول مهدی ملک محمد دوم و فاطمه رحیمی کمیرمی سوم شدند.
در بخش گزارش غیر خبری مطبوعات سراسری این جشنواره نیز مجید فکری اول، مریم رضا خواه، دوم و نرگس رضایی سوم شدند.
محمدکاظم انبارلویی نیز بخش سرمقاله این جشنواره اول شد و حمید امیدی و حسام الدین برومند نیز دوم و سوم شدند.
در بخش عکس غیر خبری نیز منصوره معتمدی اول، سید محمد شبیری دوم اعلام شدند.
همچنین در بخش گزارش خبری مطبوعات سراسری نیز زهره کهندل اول، نرگس احساندار دوم و مریم یوشی زاده سوم شدند.
نعیم احمدی نیز در بخش عکس خبری اول شد
در بخش رسول آذرگون در بخش طنز تصویری اول شد و محمد علی رجبی و اکبر تراب پور نیز در این بخش دوم و سوم شدند.
حنیف غفاری، لویذا هدایتی نیز در بخش طنز مکتوب مطبوعات سراسری این جشنواره اول و دوم شدند.
در بخش خبر مطبوعات سراسری این جشنواره نیز به ترتیب محمدحسین مهذب، ریحانه محمدی و حمیده گودرزی اول تا سوم شدند.
محمدرضا اسدزاده، حسین حزایی و مصطفی جلالی فر نیز در بخش مقاله فرهنگی - هنری مطبوعات سراسری اول تا سوم شدند.
فریبرز درجزی در بخش مقاله اجتماعی مطبوعات سراسری اول شد و محسن حسام مظاهری نیز در ابن بخش دوم شد.
سید حمیدرضا اشرف زاده نیز در مقاله اقتصادی مطبوعات سراسری اول شد و محمد نقی نظرپور و امیرحیدری در این بخش دوم و سوم شدند.
مرتضی درویش و مریم شکرانی در بخش کودک و نوجوان مطبوعات سراسری،‌ اول شدند و احمد عربلو دوم شد.
نسترن زلف خانی در بخش مقاله فرهنگی- دینی اول شد و حمید مالمیر شد.
محمد هادی شکوهی در بخش طراحی و صفحه آرایی مطبوعات سراسری اول و محمدحسین تنباکوزاده دوم شد.
بهروز فرهمند نیز در بخش مقاله سیاسی مطبوعات سراسری اول شد و سید یاسر جبرائیلی و هادی اعلمی فریمان دوم و سوم شدند.
میثم بهرامی در بخش ورزش همگانی-قهرمانی مطبوعات سراسری اول شد و مهدی خلیلی در این بخش دوم شد.همچنین در بخش مصاحبه خبرگزاری‌های داخلی حسین جودوی اول شد و محمود نکونام و زهرا عدالتی دوم و سوم شدند.
در بخش گزارش خبرگزاری‌ها نیز مریم گل باز اول و محمدرضا شکرالهی و زهرا عدالتی دوم و سوم شدند.
حسینعلی راشکی در بخش عکس خبرگزاریها اول شد و امین نظری در این بخش دوم شد.
در بهش خبر خبرگزاری‌ها نیز صمد حسن نیا سماکوش اول و تقی دژاکام و سید ابراهیم علیزاده دوم و سوم شدند.
در بخش خبر مطبوعات محلی نیز فاطمه صادقیان دزکی سوم اعلام شد.
سیدعلی موسوی نژاد نیز در بخش عکس مطبوعات محلی اول و سعید سروش و مرتضی الیاسی در این بخش دوم و سوم شدند.
در بخش مقاله مطبوعات محلی نیز لیلا صفری، امیر حلالی و رضا صالحی پژوه اول تا سوم شدند.
علیرضا صلواتی، فرهاد رشوند و پریسا صفری نیز در بخش مصاحبه مطبوعات محلی اول تا سوم شدند.همچنین رسول محمدی در بخش طراحی و صفحه آرایی مطبوعات محلی اول شد.
در بخش سرمقاله مطبوعات محلی نیز روح اله رشیدی دوم اعلام شد.
حمیدرضا معصومیان بجستانی،پری اشتری و مینا کیانی نیز در بخش گزارش مطبوعات محلی اول تا سوم شدند.
در بخش خبر مطبوعات محلی نیز رضا صالحی پژوه و محمدجواد نوری اول و دوم شدند.

علی البرزی نیز در بخش مصاحبه پایگاه‌های اینترنتی اول شد و نعیم احمدی نیز در بخش عکس پایگاه‌های اینترنتی اول شد.
یزدان امیدی، زهرا سیفی نیز در بخش گزارش پایگاه‌های اینترنتی اول و دوم و و فهیمه محمدخانی و محمدرضا شکراللهی در این بخش سوم شدند.
علی منتظری و مختار سگوندی پرتو نیز در بخش رسانه های خارجی اول و دوم شدند.
محمدرضا علی مددی، محمدحسن باقری و مهدی سروری نیز در بخش نمایشگاه جانبی عکس این جشنواره اول تا سوم شدند